Starší a mladší žáci HC Chotěboř

Vítáme vás na našich stránkách v sezoně 2008-09

Soustředění 2008

Letní soustředění 2008.

Vše co potřebujete vědět.

Odjezd na soustředění je naplánován na úterý 19.8. 15:00 hod.od zimního stadionu v Chotěboři.Batožinu,která se vám nevejde do automobilu ,v kterém pojedete bude možné naložit do zaplachtovaného přívěsného vozíku,který povezeme sebou.

1.chata Kristýnka,v které budeme ubytováni se nachází v areálu pardubické školy v přírodě.(mapa detail) , (mapa cesta)

2. Pro toho kdo neví jak chata vypadá (foto)

3. Režim dne nahlédnutí ZDE

4. Jídelní lístek ZDE

5.Co vzít sebou ZDE

 6.Obsazení aut ZDE (předběžné)

 

V tomto článku se vám pokusím nastínit celé soustředění,jak vlastně probíhalo a čeho jsme dosáhli.Pod článkem budou připojeny průvodní fotografie.

Vyrazili jsme v úterý ve čtvrt na 4 od zimního stadionu v Chotěboři a do Kořenova k chatě Kristýnce jsme dorazili v 18:10.Vybalili jsme veškeré věci včetně proviantu a vyrazili jsme na svůj první výklus,který jsme poté absolvovali každý den dopoledne s tím,že se čas za který jsme okruh běhali neustále zlepšoval.

První noc jsme si zpestřili nočním výklusem do Kořenova a zpět díky tomu,že jsme po večerce nedokázali být zticha a nepobíhat po pokojích.

Další dny už probíhaly podle přesně stanoveného režimu,ať už šlo o ranní vstávání,rozcvičku,jídlo a nebo tréninky,které probíhaly třífázově se zaměřením na posílení nohou,paží,břicha,zad a sebevědomí + již zmíněný dopolední výklus. 

V sobotu jsme si vpodvečer opekli klobásy a vyčkali jsme do setmění,kdy jsme si nočním lesem prošli stezku odvahy.

V neděli jsme se po rozcvičce nasnídali a začali jsme pomalu uklízet a balit.Po obědě jsme nasedli do aut a vyrazili k domovům.

Letošní soustředění se opět skvěle vyvedlo a to nejenom díky dobré organizaci a výbornému zázemí,které nám zajistili jmenovitě Stanislava Pilařová,Iva Niklová,Maruška Činčilová,Eva Dušátková(Každanová),Bohumír Nikl a trenéři Tomáš Meloun,Libor Kopecký a Pavel Pilař.

Doufám,že takovýchto společných akcí spolu zažijeme ještě mnoho.

                                                                                 autor Pavel Pilař

 
Děkujeme,že nám fandíte !!!